REFISZ

reformatus

márc.22

lelki gondozás netes Sok szövegs

16326461 1338665102871266 1932286808 o

SFbBox by psd to wordpress

banner végleges

Pályázat | titkári állás

A Református Fiatalok Szövetsége pályázatot hirdet határozatlan idejű Titkár állás betöltésére.

Elvárt emberi kritériumok:

  • Keresztyén, református meggyőződés, aktív, több éves gyülekezeti háttér
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Csapatmunka iránti nyitottság és együttműködési készség
  • Jó kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Rendszerszerű gondolkodás, minőségi munka iránti elkötelezettség
  • Határidőtartás
  • Fizikai jelenlét a REFISZ irodájában (1083 Budapest, Práter utca 30.)

Elvárt szakmai kritériumok:

  • Mircosoft Office magas szintű, alapos ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai készség (szöveg-, képszerkesztés, táblázatkezelés, nyomtatványszerkesztés, internet)
  • Releváns tapasztalatok
  • Pályázatírásban, pályázati elszámolásban
  • Költségvetésben
  • Programszervezésben
  • Titkári feladatok ellátásában

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B típusú jogosítvány
  • A REFISZ ismerete, programokon való korábbi részvétel
  • Civil szervezetek jogi hátterének ismerete

A REFISZ által nyújtottak:

  • Dinamikus szolgálói csapat, krisztusi légkör
  • Laptop, telefon
  • Bruttó bérezés megegyezés szerint

Az állás legkorábban 2015 augusztusától tölthető be, melyet 1-2 hónapos betanulási idő előz meg.
A fényképes önéletrajzot, motivációs levelet, valamint lelkészi ajánlást a szervezet hivatalos email címére, vagy postai úton a 1083 Budapest, Práter utca 30. címre várjuk!

A pályázat beküldési határideje: 2015.05.17.

eu tabla 141

1 2

eu tabla

reflogo

csplogo crop

sdg2

Joomla! hibakereső konzol

Munkamenet

Profilinformációk

Memóriahasználat

Adatbázis lekérdezések